Fairway Solitaire Blast

Fairway Solitaire Blast 1.1

Gra karciana z mechaniką podobną do Candy Crush Saga

Fairway Solitaire Blast to darmowa gra karciana, pełna wyzwań i power-upów, której mechanika rozgrywki przypomina Candy Crush Saga.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Świetna grafika
  • Uzależniająca

Wady

  • Ograniczona liczba żyć
  • Trudno o postęp na późniejszych poziomach, jeśli nie chcesz się zdać na mikropłatności

Dobry
7

Fairway Solitaire Blast to darmowa gra karciana, pełna wyzwań i power-upów, której mechanika rozgrywki przypomina Candy Crush Saga.

90 poziomów

Jak sama nazwa wskazuje, Fairway Solitaire Blast to kontynuacja Fairway Solitaire. Gra posiada 90 poziomów o rosnącym poziomie trudności pogrupowanych w trzy zestawy. Poziomy odpowiadają dołkom pola golfowego oraz zadaniom do wykonania na każdym z nich.

Początkowo otrzymujesz pięć żyć, z którymi musisz spróbować zajść najdalej, jak to możliwe.

Wyzwania i power-upy

Celem Fairway Solitaire Blast jest położenie niższej albo wyższej karty na tę, która zaprezentowana jest u dołu ekranu. Jeśli więc karta wynosi 4, to musisz na nią położyć 3 albo 5 i tak dalej, aż znikną wszystkie karty w rozdaniu.

W szybkim pozbyciu się wszystkich kart pomogą ci power-upy i bonusy. Możesz również posłużyć się mikropłatnościami, jeżeli utkniesz lub chcesz w Fairway Solitaire Blast ukończyć poziom szybciej.

W przypadku gdy skończą ci się życia, masz do wyboru dwie opcje: poczekać lub znów wydać prawdziwe pieniądze.

W miarę jak pokonujesz w Fairway Solitaire Blast kolejne poziomy, czekają cię coraz to nowsze wyzwania, w tym na przykład zmieniające się kolory kart lub konieczność ukończenia partii w określonej liczbie ruchów (podobnie jak w Candy Crush Saga).

Gra w golfa

Grafika w Fairway Solitaire Blast jest równie urokliwa, co w poprzedniej części. Jej niekwestionowaną gwiazdą jest milutki bóbr i jego przyjaciele, którzy wciągną cię w zabawę na polu golfowym.

Za każdym razem, gdy skorzystasz z karty bonusowej, pojawia się krótka animacja, która ożywia dość statyczną formułę gry karcianej.

Uzależniające danie w sosie Candy Crush

Fairway Solitaire Blast to przyjemna gra, która błyskawicznie cię wciągnie i uzależni. Twórcy z Big Fish Games zaadaptowali do niej mechanikę niezwykle popularnej Candy Crush Saga: wiele poziomów, rosnący poziom trudności, różnorodne wyzwania power-upy... i oczywiście mikropłatności. Uzbrój się więc w cierpliwość, bo inaczej będzie cię to drogo kosztowało!

Najczęściej pobierane Gry na iphone

Więcej
Fairway Solitaire Blast

Download

Fairway Solitaire Blast 1.1

Opinie użytkowników o Fairway Solitaire Blast